Zamknij

Premier Morawiecki odwiedził Bytów. Wizyta w Druteksie

17:16, 24.08.2019 | C.K
Skomentuj
FOT. RADNY KRZYSZTOF SŁAWSKI
REKLAMA

Premier Mateusz Morawiecki pojawił się dziś w Bytowie, a dokładniej w siedzibie firmy Drutex. W czasie swojej wizyty mówił o istocie inwestycji firm, przywołując przy tym dane Głównego Urzędu Statystycznego.

Szef rządu wypowiedział się w samych superlatywach na temat działalności bytowskiej firmy. - Stawiamy na produkty innowacyjne, a tu miałem okazję zobaczyć, jak bardzo są innowacyjne i dopasowane do potrzeb klientów - mówił Morawiecki, który dodatkowo wysłał przekaz w stronę pracowników Drutexu, doceniając ich pracę na rzecz całej gospodarki. - To wysoka jakość i znakomita praca naszych pracowników - dodał.

[ZT]1451[/ZT]

Przypomniał, że rząd stworzył dodatkowe mechanizmy zachęt do innowacyjności, m.in. poprzez rozwiązania w obszarach amortyzacji, czy wdrażania nowoczesnych maszyn. Morawiecki życzył polskiemu biznesowi i przedsiębiorcom z takich branż jak ta, żeby podbijały coraz to kolejne rynki. - Życzę, żeby takie firmy jak ta, podbijały kolejne rynki - więcej, wyżej, dalej. Gratuluję tego, co udało się zbudować - powiedział.

FOT. RADNY KRZYSZTOF SŁAWSKI

[ALERT]1566659792692[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

EwelinaEwelina

8 2

Żenujące przypisywanie sobie zasług. Pinokio przy nim to mały pikuś.
Nabiera się ktoś jeszcze na tą niskich lotów propagandę? 22:25, 25.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wściekływściekły

2 0

Kto się da na to nabrać? Przez jego rząd rosną podatki i ceny. Do lekarza dłużej czekam. Przez nagonkę w mediach zostałem zmuszony do zamknięcia małej firmy. Na ulicach coraz niebezpiecznej. Większość nowych przepisów to buble prawne. Kradną jak nikt wcześniej.

Nie ma osób, którymi bardziej się brzydzę, niż obecna władza. 23:20, 31.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA