Zamknij
REKLAMA

Finał ORLEN Lang Team Race w Bytowie! Zapisy nadal trwają!

07:40, 14.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się wielki finał ORLEN Lang Team Race, czyli kolarskiego wyścigu dla amatorów! Już 25 września 2021 r. kolarze oraz kolarki będą mieli szansę sprawdzić się w Bytowie. Startujący mogą liczyć na starannie dobrane trasy, scenografię z Tour de Pologne i atmosferę, która pozwala poczuć się jak zawodowiec.

ORLEN Lang Team Race to kolarski wyścig dla amatorów, który ma na celu popularyzację kolarstwa, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocję najpiękniejszych zakątków Polski. Opłata startowa dla dorosłych to 90 zł. Młodzież do lat 18 płaci tylko 45 zł. 

– Kaszuby to moje miejsce na ziemi. Stamtąd ruszyłem w wielki świat, a teraz staramy się z całym zespołem tworzyć tutaj wspaniałe rzeczy. Takie, jak właśnie ORLEN Lang Team Race – mówi dyrektor generalny firmy Lang Team Czesław Lang.

Na uczestników czekają dwie trasy – Mini, która liczy 29 kilometrów i Maxi, czyli 93 kilometry do pokonania. Wyścig w Bytowie odbędzie się w sobotę, 25 września, a biuro wyścigu będzie czynne także dzień wcześniej. Zapisy trwają na langteamrace.pl.

 – Znam te tereny, są fantastyczne pod każdym względem. Jest się gdzie zmęczyć, ale i zobaczyć niezwykłe miejsca. I to w tym wszystkich chodzi, bo tak widzimy ideę kolarstwa. Tego zawodowego i amatorskiego – podkreśla Czesław Lang

Biuro zawodów będzie czynne już w piątek 24 września od 17:00 do 19:00, a w dzień wyścigu będzie funkcjonowało od 8:00 do 10:30. Ustawienie w sektorach zaplanowane jest na 10:30, a sam wyścig zostanie rozegrany w godzinach 11:00 - 15:30. 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%