Zamknij
REKLAMA

Rozpoczęcie roku zuchowego. Pierwszy biwak i zbiórka naborowa

10.32, 05.09.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Mimo upływu lat harcerstwo nadal cieszy się sporą popularnością. Wraz z końcem wakacji Hufiec ZHP Bytów ma za sobą już pierwszy biwak, a 15 września przy budynku MOPS'u w Bytowie odbędzie się zbiórka naborowa. Udział w niej mogą wziąć wszystkie dzieci w wieku 6-9 lat, które chciałyby spróbować swoich sił w harcerstwie. 

- W ten weekend w Pomysku Wielkim odbył się pierwszy w tym roku szkolnym biwak zuchowy "Poznaj przyjaciół Simby". W biwaku wzięły udział z 113 Gromady Zuchowej "Hakuna Matata", 43 PWDH "Zakorzenieni" oraz zuchy z 5 PDH "Parasol" im. Adama Borysa w Nożynie - relacjonują organizatorzy.

Piątkowy wieczór był dla zuchów pełen atrakcji - zabawy na dmuchańcu, chusta animacyjna, przeciąganie liny oraz ogromną miska popcornu. Po kolacji odbyło się obrzędowe ognisko. W sobotę wyruszyli na grę terenową o tematyce bajki "Król Lew".

- Dziękujemy za udostępnienie Szkoły Podstawowej w Pomysku Wielkim. Dziękujemy również wszystkim organizatorom - komentują harcerze.

113 Gromada Zuchowa "Hakuna Matata" zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-9 lat, które chcą dołączyć w ich szeregi. Zbiórka naborowa odbędzie się 15 września o godz. 17:00 przy budynku bytowskiego MOPSu. 

[POGODA]1662366652453[/POGODA]

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

 

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%