Zamknij
REKLAMA

Duże wyróżnienie dla bytowskiego Ekonoma

18:35, 02.02.2020 | C.K
REKLAMA
Skomentuj

Starania nauczycieli, a także znakomite wyniki uczniów doprowadziły do prestiżowego wyróżnienia, otrzymanego przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie.

Miesięcznik ,,Perspektywy" sporządził ranking techników, wśród których aspiracje do tytułu najlepszego w całym województwie wykazywał Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie. Okazało się, że popularny ,,Ekonom" nie miał sobie równych.

Dyrektor ZSEU, Stanisław Kożyczkowski otrzymał oficjalny list z gratulacjami, wedle którego placówka została wyróżniona tytułem ,,Złotej Szkoły 2020", przyznawanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, będącą jednocześnie potwierdzeniem sukcesów odnoszonych przez uczniów w naukowych olimpiadach przedmiotowych, interdyscyplinarnych i zawodowych.

Co więcej, bytowski Ekonom uplasował się na szóstym miejscu w całym województwie pomorskim, a także na 87 w rankingu placówek z całej Polski. Specjalny apel poświęcony gratulacjom poprowadził starosta bytowski, Leszek Waszkiewicz.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy nauczycieli, młodzieży i ich rodziców z roku na rok udaje się poprawić miejsce szkoły w ogłaszanym rankingu. Mam nadzieję, że symboliczny czek na zakup pomocy dydaktycznych jaki z tej okazji przekazałem będzie nie tylko nagrodą, ale też motywacją do osiągania jeszcze lepszych wyników - powiedział Waszkiewicz.

W całym województwie najlepsze okazało się Technikum nr 4 (ZSŁ im. Obrońców Poczty Polskiej) w Gdańsku, zaś w rankingu ogólnopolskim najwyższe wyróżnienie otrzymało Technikum Logistyczno-Spożywcze nr 13 z Bydgoszczy.

[ZT]1828[/ZT]

[ALERT]1580664966572[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ibytow.pl | Prawa zastrzeżone