Zamknij
REKLAMA

Nowa bogata oferta Wiejskiego Domu Kultury w Jasieniu

19:03, 12.02.2020 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

Wraz z zakończeniem prac remontowych, Wiejski Dom Kultury w Jasieniu przygotował nową ofertę dla wszystkich chętnych, zawierającą aż sześć nowych aktywności. Obecnie trwa nabór do każdej z sekcji.

Wiejski Dom Kultury w Jasieniu niejako na nowo rozpoczął swoją działalność w ubiegły piątek, kiedy to nastąpiło uroczyste otwarcie Klubu Seniora+. Podczas specjalnej uroczystości odbyło się kilka koncertów w wykonaniu zarówno młodych, jak i starszych wykonawców, którzy sprawili, że cała akcja toczyła się w radości i uśmiechu.

Nowa oferta kulturalna zawiera między innymi zajęcia plastyczno-artystyczne, które będą organizowane w każdą sobotę w godzinach 11:00 - 13:00. Po raz pierwszy miłośnicy tej aktywności mogą się spotkać 22 lutego. Dodatkowo WDK w Jasieniu organizować będzie ,,Bajkowe wtorki", czyli spotkania w towarzystwie literatury. Pierwsze zajęcia odbędą się 18 lutego, zaś cyklicznie wszyscy chętni będą się zbierać w każdy wtorek w godzinach 16:00 - 18:00.

Wiejski Dom Kultury rozpoczął także zbieranie propozycji od wszystkich chętnych, którzy chcieliby szlifować swoje umiejętności gry na instrumentach muzycznych, takich jak akordeon, gitara czy fortepian. WDK zobowiązał się do znalezienia instrumentalisty, który poprowadzi zajęcia od początku marca.

Oferta WDK zawiera ponadto warsztaty teatralne dla młodzieży 12+. Obecnie trwa nabór do grupy, która będzie się spotykać w każdą środę w godzinach 16:00 - 17:30. Również w środy od godziny 18:00 trwać będą kursy tańca towarzyskiego, prowadzone przez Marcelinę Wrzesień. Cena wynosi 60 złotych miesięcznie, zaś chętni mogą próbować swoich sił w parach, jak również indywidualnie. W każdy piątek natomiast odbywać się będą kursy tańca nowoczesnego, prowadzone przez Katarzynę Łęcką. W tym przypadku cena za miesiąc wynosi 40 złotych.

[ZT]1872[/ZT]

[ALERT]1581530621606[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA