Zamknij
REKLAMA

"Od nocy do nocy" - wyjątkowy koncert Joanny Aleksandrowicz w Bytowie

12:43, 29.07.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę w ramach Jarmarku Pomorskiego na zamkowym dziedzińcu w Bytowie odbędzie się wyjątkowy, klimatyczny koncert "Od nocy do nocy"  Joanny Aleksandrowicz. W repertuarze znajdują się utwory z najbardziej znanych filmów takich jak "Noce i dnie", "Vabank", a także Cykl Tang m.in. Astora Piazzolli. 

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka, która od lat związana jest ze sztuką. Artystka ma za sobą ponad 150 zagranych koncertów, a zwieńczeniem pracy artystycznej było wydanie w 2020 roku złotej płyty, która zabiera słuchaczy w pełną emocji podróż po sercu artystki. Koncert „Od nocy do nocy” to najpiękniejsze utwory z musicali polskich i światowych, a także – przede wszystkim - filmów.

- Koncert ‘’Od nocy do nocy’’ jest odpowiedzią na potrzeby wrażliwego, wytrawnego słuchacza. Misją koncertu jest zapewnienie odbiorcom wysokiej jakości brzmienia w połączeniu z niebanalnymi tekstami oraz wyrazistą interpretacją. Wierzę, że to spotkanie z muzyką pozostanie na długo w Państwa pamięci - zapowiada artystka.

Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie miała okazję gościć na Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk. Teraz to wyjątkowe widowisko będą mieli okazję obejrzeć również bytowscy mieszkańcy. Początek tej muzycznej uczty zaplanowany jest na godzinę 19:30. 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%