Zamknij
REKLAMA

POŻAR stolarni w Niezabyszewie! Trwa akcja gaśnicza. Są UTRUDNIENIA w ruchu

11.54, 22.09.2022 P.K.
Skomentuj fot. KP PSP Bytów
REKLAMA

Od ponad półtorej godziny trwa akcja gaśnicza stolarni w Niezabyszewie. Na miejscu pracuje 10 jednostek Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. W sumie w akcji gaśniczej bierze udział ponad 30 strażaków. Na miejscu jest także Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja, która wprowadziła ruch wahadłowy!

Informacja o pożarze wpłynęła do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Bytowie po godz. 10:00. Na miejsce od razu zostały skierowane jednostki PSP i OSP. Sytuację udało się wstępnie opanować. 

- Pożar jest już zlokalizowany i nie rozprzestrzenia się. Strażacy usuwają teraz nadpalone konstrukcje, został zdjęty dach. Przed strażakami jeszcze wiele pracy. Przyczyna pożaru na razie nie jest jeszcze znana - mówi bryg. Krzysztof Rychter, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Bytowie. 

Na miejscu pracują jednostki OSP m.in. z Niezabyszewa i Ugoszczy. Ze względu na dużą liczbę jednostek obecnych na miejscu, policjanci zorganizowali na DK nr 20 ruch wahadłowy. Jak przekazał nam mł. bryg. Fryderyk Mach, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP podczas próby gaszenia pożaru przed przybyciem strażaków, dwie osoby zostały podtrute dymem. Zostały one przekazane pod opiekę medyków. 

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%