Zamknij
REKLAMA

84-latek UDERZYŁ w pojazd Zarządu Dróg Wojewódzkich. Mężczyzna nie miał PRAWA JAZDY!

14.20, 22.09.2022 P.K.
Skomentuj fot. KP PSP Bytów
REKLAMA

Niespokojnie na bytowskich drogach! Dziś po godz. 10:00 w miejscowości Jamno doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 84-latek uderzył w stojący na poboczu samochód Zarządu Dróg Wojewódzkich. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. Na miejsce skierowany został patrol policji oraz jednostki straży pożarnej. 

- Na miejscu ustalono, że kierujący Volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości podczas manewru omijania i doprowadził do bocznego zderzenia z samochodem marki Ford. Pojazd był własnością Zarządu Dróg Wojewódzkich, pracownik wykonywał przy drodze drobne prace porządkowe. Samochód był dobrze oznakowany - komentuję oficer prasowy bytowskiej policji.

W związku z tym, ze 84-latek pochodzący z Rudy Śląskiej nie posiadał prawa jazdy kat. B, sprawy nie udało zakończyć się mandatem. O losach sprawcy kolizji zdecyduje teraz sąd. Zarówno kierowca Volksawagena, jak i 38-letni pracownik ZDW nie odnieśli na skutek kolizji poważniejszych obrażeń. 

Policjanci po raz kolejny zwracają się z prośbą do wszystkich kierujących o rozważną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, że przed wykonywaniem manewrów na drogach należy upewnić się czy możemy je bezpiecznie wykonać nie narażając innych kierujących. Stosujmy się także do ograniczeń prędkości i szanujmy innych uczestników ruchu drogowego.

[ZT]7526[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%