Zamknij
REKLAMA

Policjanci przypominają o obostrzeniach związanych z epidemią i zapowiadają kontrole

12:48, 07.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy przypominają o obostrzeniach związanych z epidemią COVID-19. Funkcjonariusze od początku kwietnia nałożyli prawie 90 mandatów za niestosowanie się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Mundurowi apelują o rozwagę i przypominają, że wszystkie ograniczenia i obostrzenia mają na celu ochronę życia i zdrowia.

Bytowscy policjanci nieustannie prowadzą działania poświęcone walce z koronawirusem. Mundurowi w związku z epidemią COVID-19 kontrolują miejsca objęte obostrzeniami. Od początku kwietnia policjanci nałożyli prawie 90 mandatów za niestosowanie się do obowiązku zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, a tylko w jednym przypadku skierowany został wniosek o ukaranie do sądu.

- Funkcjonariusze nadal będą uświadamiać, jak ważne jest przestrzeganie obowiązujących zasad i ograniczeń w walce z koronawirusem. W przypadku ich lekceważenia będą zdecydowanie reagować, ponieważ wprowadzone obostrzenia mają pomóc w walce z COVID-19, a ich nieprzestrzeganie łączy się z narażeniem zdrowia i życia dla innych osób - tłumaczy sierż. szt. Damian Chamier Gliszczyński,  p.o. Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Bytowscy policjanci apelują o stosowanie się do obowiązujących ograniczeń oraz nakazów, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich.

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Wkurzony Wkurzony

0 0

Zapraszamy policję do sklepików osiedlowych na łowy.
06:21, 08.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%