Zamknij
REKLAMA

Policjanci kontrolowali prędkość na ul. Gdańskiej. Prawo jazdy stracił 23-letni kierowca

14:10, 24.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy policjanci wczoraj przeprowadzili działania "Prędkość" na ul. Gdańskiej w Bytowie. Zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiąca zakończyła się kontrola kierującego audi, który jechał z prędkością 131 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami.

Kontrola drogowa po godzinie 12, kierującego samochodem marki Audi zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy, przez policjantów na okres 3 miesięcy w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości o 81 km/h. Za jazdę z prędkością 131 km/h mundurowi na 23-letniego mieszkańca Bytowa nałożyli mandat karny w wysokości 500 złotych oraz 10 punktów karnych.

Funkcjonariusze przypominają, że prowadzenie stałego nadzoru nad ruchem drogowym i egzekwowanie przestrzegania przepisów ruchu drogowego - w tym określonych limitów prędkości — stanowi jedno z najbardziej strategicznych zadań Policji. Kierowcy nadal codziennie powinni spodziewać się zarówno statycznych punktów pomiarów prędkości, jak i pomiarów prowadzonych dynamicznie na drogach powiatu bytowskiego.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Kierowca Kierowca

2 0

Cóż za bohaterski wyczyn! To znalazł się patrol? Pewnie naczelnik ruchu dostał nagrodę! A "autor" artykułu to już powinien za taką sensację w powiecie z marszu dostać angaż u Spielberga na scenariusz filmu. 09:01, 26.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%