Zamknij
REKLAMA

Ponad 1200 interwencji policjantów w powiecie bytowskim w związku z epidemią

12:46, 25.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy policjanci prowadzą nieustannie działania poświęcone walce z koronawirusem. Mundurowi przypominają o obowiązujących ograniczeniach i zapowiadają dalsze weryfikowanie stosowania się do ograniczeń. Mundurowi za naruszenie obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką nałożyli od początku listopada 120 mandatów, a tylko w 6 przypadkach skierowali sprawę do sądu. Policjanci przypominają o tym, że samodyscyplina, świadomość zagrożenia i dbanie o zdrowie swoje i najbliższych jest teraz najważniejsze.

Policjanci apelują o stosowanie się do wprowadzonych nakazów, zakazów i ograniczeń w związku z epidemią COVID-19. Mundurowi przypominają i sprawdzają stosowanie się do obowiązujących zasad w obiektach handlowych, miejscach publicznych i komunikacji miejskiej. Od początku listopada w trakcie 1215 interwencji kontroli policyjnych w związku z niestosowaniem się do obowiązku zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, funkcjonariusze nałożyli 120 mandatów, a tylko w 6 przypadkach skierowali sprawę do sądu.

Mundurowi w związku z epidemią COVID-19 będą nadal kontrolować miejsca objęte obostrzeniami i zdecydowanie reagować w przypadku ich nieprzestrzegania. Od odpowiedzialności nas wszystkich zależy, w jakim tempie rozprzestrzenia się koronawirus. Bytowscy policjanci apelują o stosowanie się do obowiązujących ograniczeń oraz nakazów, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%