Zamknij

Radny zwraca uwagę na uszkodzenia mostu nad Borują. Władze zapowiadają kontrole!

13:17, 14.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Radny Stanisław Borzyszkowski zwrócił się do Burmistrza Bytowa z zapytaniem o naprawę uszkodzonych elementów na moście nad Borują. Radny zwracam uwagę na płytki ceramiczne, które odpadły oraz na wymywanie i osunięcie kostek z dolnej części umocnienia. Co na to władze miasta?

- Należy dociąć i zamontować nowe płytki. W tym celu należy zastosować odpowiedni klej. Jeśli chodzi o kostkę, to moim zdaniem zabezpieczenie usuwania się ziemi przy murze jest nieodpowiednie a wykonawstwo niedbałe. Wymaga naprawy i fachowej modernizacji - piszę w interpelacji radny Borzyszkowski.

Biura Rady Miejskiej w ostatnich dniach odpowiedziało, że w najbliższą środę, 15 września odbędzie się komisyjny przegląd omawianego obiektu budowlanego wraz z kierownikiem budowy odpowiedzialnym za zadanie. 

- Podczas przeglądu obecny będzie przedstawiciel wykonawcy oraz inspektor nadzorujący zadanie. Tym samym, uwagi radnego Borzyszkowskiego co do powstałych uszkodzeń zostaną przekazane firmie realizującej zadanie w celu naprawienia ich w ramach obowiązującej gwarancji - odpowiadają urzędnicy.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%