Zamknij
REKLAMA

Wakat w bytowskim urzędzie. Ostatnia szansa na zgłoszenie kandydatury!

Patryk Knapczyk Patryk Knapczyk 15.00, 24.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Bytowa ogłosił nabór kandydatów na stanowisko podinspektora ds. mieszkaniowych i obrotu nieruchomościami w Wydziale Mienia Komunalnego Urzędu Miejskiego w Bytowie. Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście, listownie lub elektronicznie do jutra - 25 listopada 2022 r. do godz. 15:00.

- Kandydat musi posiadać wykształcenie wyższe z dziedziny geodezji, administracji lub ekonomii. Musi on także wykazać się co najmniej rocznym staż pracy w jednostkach samorządowych. Ponadto brani pod uwagę będą tylko kandydaci, którzy wykażą się znajomością szeregu ustaw, m.in. o gospodarce nieruchomościami, o ochronie praw lokatorów i mieszkaniowym zasobie gminy - informują bytowskie władze.

Nowy podinspektor będzie odpowiedzialny za gospodarowanie zasobami mieszkaniowymi gminy, sporządzanie umów o najem socjalny i najem na czas nieoznaczony a także za prowadzenie spraw w zakresie nadzoru nad eksploatacją lokali mieszkalnych. Będzie on także odpowiadał za prowadzenie dokumentacji związanej ze zmianą lub nadaniem nazw ulicom, placom i rondom.

Niezbędne dokumenty należy przekazać osobiście w punkcie podawczym urzędu, przesłać pocztą na adres urzędu (77-100 Bytów ul. 1-go Maja 15) lub e-mailem na adres [email protected] Możliwa jest także rekrutacja za pomocą profilu zaufanego. Kandydaci spełniający wymagania formalne, zostaną zakwalifikowani do dalszego etapu naboru i powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Listę dokumentów znajdziecie TUTAJ.

[ZT]7966[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

No jak? Przecież wiaNo jak? Przecież wia

4 0

Kuzyn siostra wujek brat ciotka chrześniak fąfel brat! 10:55, 26.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ohooho

4 0

chyba peło brat! 10:56, 26.11.2022


REKLAMA
0%