10 lat minęło, jak jeden dzień. Czas na świętowanie. Daniel Kreft, założyciel Klubu Bokserskiego Garda Bytów, robi to w sposób najlepszy z możliwych. 29 czerwca organizuje wielki turniej bokserski na dziedzińcu bytowskiego zamku. Start o godzinie 11:00. Wstęp wolny.
- 10 lat temu otworzyłem pierwszy klub bokserski w historii Bytowa. Początkowo nikt w to przedsięwzięcie nie wierzył, ale ja już tak mam, że jak coś postanowię, to to robię - mówi Daniel Kreft, założyciel i trener Gardy Bytów.
Jubileuszowy turniej w sobotę 29 czerwca na zamku zapowiada się znakomicie. Już teraz swój udział zapowiedzieli cenieni bokserzy z całej Polski. Będą też walczyć miejscowi zawodnicy. Łącznie ponad 100 zawodników. Dla uczestników przewidziano liczne nagrody i pamiątkowe puchary.
[ZT]4977[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz