Trudny weekend dla bytowskich piłkarzy. Sromotna porażka z Gryfem Wejherowo

Patryk WęzikPatryk Węzik 17:45, 09.09.2024
Skomentuj fot. MKS Bytovia Bytów fot. MKS Bytovia Bytów
reo

Bytovia Bytów przegrała w sobotę (7 września) mecz wyjazdowy z Gryfem Wejherowo. Spotkanie zorganizowane w ramach w szóstej kolejki IV ligi zakończyło się wynikiem 5:2 dla gospodarzy. Bramki dla Czarnych Wilków strzelili Adam Gross oraz Vova Kaydrovych.

Wszystko zaczęło się jak trzeba. W 4. minucie meczu Adam Gross jako pierwszy wpakował piłkę do siatki. Następnie - w 32. minucie spotkania - piękną bramkę strzelił Vova Kaydrovych. Później już było niestety gorzej.

Nim usłyszeliśmy gwizdek kończący pierwszą połowę meczu - gospodarze wyrównali wynik na 2:2. Mimo kilku zmian w składzie Bytovii - Gryf Wejherowo strzelał w drugiej połowie meczu bramkę za bramką - kończąc z wynikiem 5:2. Tym samym Bytovia odniosła swoją trzecia porażkę w tym sezonie i spadła na 7. miejsce w tabeli ligowej.

- W nadchodzącym tygodniu czeka nas domowy mecz! W sobotę - 14 września - podejmować będziemy Wikęd Luzino. Początek spotkania o godzinie 13:00! Bądźcie z nami - zachęcają przedstawiciele Bytovii Bytów.

Z porażka na murawie w miniony weekend musiał się zmierzyć także zespół KS Bytów. Piłkarze polegli na wyjeździe w starciu z rezerwami Kolejarza Chojnice 1:0.

- Nie udało się przywieźć punktów z Chojnic. Mało brakowało, spotkanie było bardzo wyrównane. Bramka gospodarzy w 63 min. ustaliła wynik meczu. To pierwsza porażka z ekipą Kolejarza. Wyciągamy wnioski i walczymy dalej - komentują przedstawiciele KS Bytów.

KS Bytów w najbliższą sobotę zagra u siebie z drużyną Magic Niezabyszewo. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i szybki awans w tabeli na pozycję lidera.