Mordercza WALKA Czarnych Wilków. Szczęśliwy remis z Wikędem Luzino

Patryk WęzikPatryk Węzik 16:24, 16.09.2024
Skomentuj fot. MKS Bytovia Bytów fot. MKS Bytovia Bytów
reo

Co to był za mecz! Bytovia Bytów zremisowała w sobotę z Wikędem Luzino w siódmej kolejce IV ligi. Był to mecz pełen emocji, gdyż jeszcze w 83. minucie meczu Wikęd Luzino prowadził 3:1. Sytuację odmieniły dwie piękne bramki Dawida Kiełpińskiego, które doprowadziły do zakończenia spotkania z wynikiem 3:3.

Po ubiegłotygodniowej porażce z Gryfem Wejherowo, wielu kibiców Czarnych Wilków miało obawy przed spotkaniem z Wikędem Luzino - zespołem z samego szczytu tabeli. Większość meczu również nie napawała optymizmem, gdyż aż do 73. minuty Bytovia przegrywała 0:2.

Bytowscy piłkarze niejednokrotnie pokazywali, że walka trwa do ostatniej minuty meczu. Najpierw piłkę do bramki wpakował Adam Gross, a później kolejne dwa gole zdobył Dawid Kiełpiński. Mimo utraty trzeciej bramki - to wystarczyło, aby zwycięsko zremisować z ligowym pogromcą.

- Warto nadmienić, że była to pierwsza strata punktów zespołu z Luzina. Do tej pory, w obecnym sezonie zgarniali pełną pulę. Brawo dla Czarnych Wilków za walkę do ostatnich minut - komentują przedstawiciele klubu.

W nadchodzącym tygodniu Bytovię czeka kolejny mecz domowy! W piątek (20 września) piłkarze podejmować będą Czarnych Pruszcz Gdański. Początek spotkania o godzinie 19:00!

Powody do zadowolenia może mieć także KS Bytów. Drużyna pokonała u siebie Magic Niezabyszewo 2:1. Bramki dla "naszych" zdobyli Krzysztof Zblewski oraz Dawid Wnuk Lipinski.  Niestety jeden z piłkarzy KS Bytów sporo zapłacił za zwycięstwo. W 7 minucie meczu, podczas walki o piłkę, złamania ręki z przemieszczeniem doznał Szymon Dziki

- Całymi czarno-biało-zielonymi serduchami jesteśmy z Tobą i wspieramy Cię Szymon Liczymy na szybką rehabilitację i powrót do sprawności - zdrowie najważniejsze. Wygraną dedykujemy Szymonowi - komentują przedstawiciele KS Bytów.

W najbliższa sobotę KS Bytów zagra na wyjeździe ze Spartą Konarzyny. Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 17:00.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!