Zamknij
REKLAMA

Bytovia Bytów ma nowego kierownika klubu

00:34, 11.01.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Kilka dni temu pisaliśmy, że funkcję kierownika klubu Bytovii Bytów i trenera rezerw przestał pełnić Jacek Maszkowski. Wiemy już, kto go zastąpi - to 26-letni Jan Stolarski.

Młody piłkarz w swojej karierze reprezentował barwy Naprzód Brwinów czy rezerwy Legionovii. Kilka lat temu doznał poważnej kontuzji, groziła mu nawet amputacja nogi, ale dzięki wsparciu Jacka Magiery, sztabu medycznego Ligii Warszawa i swojej determinacji powrócił do gry, reprezentując później barwy trzecioligowego Startu Otwock.

Gdy doszedł już do siebie, ukończył kurs trenerski UEFA C i zajął się szkoleniem młodzieży. Prowadził także piłkarski klub Rozwój Warszawa, którego cele było wsparcie okolicznych młodych talentów i pomoc im w wejściu na wyższy poziom piłkarski. W klubie pełnił funkcje prezesa, trenera oraz zawodnika.

- Witamy w czarno-biało-czerwonej rodzinie i życzymy powodzenia w nowej roli! - przywitała go drużyna Czarnych Wilków na Twitterze.

Mamy nadzieję, że mimo młodego wieku Jan Stolarski sprawdzi się doskonale na stanowisku kierownika drużyny. Wierzymy, że wraz z napływem świeżej krwi Bytovia Bytów pokaże nową, jeszcze lepszą energię.

WIEŚCI Z POWIATU - DARMOWA GAZETA - ZNAJDZIESZ JĄ W POBLISKIM SKLEPIE!

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Piłka Piłka

0 0

😭😭😭😥🤣 20:10, 11.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA