Zamknij

Dodaj komentarz

XXXIII Bieg Rodła [FOTORELACJA + WYNIKI]

P.K. 09:36, 07.10.2022 Aktualizacja: 19:46, 18.10.2025
Skomentuj XXXIII Bieg Rodła [FOTORELACJA + WYNIKI] fot. SP Gostkowo

XXXIII Bieg Rodła - to już trzecia edycja organizowana przez Szkołę Podstawową w Gostkowie oraz MLKS Baszta Bytów. Pogoda jak i frekwencja w tym roku dopisała, a walka była jak zwykle zacięta. Zarówno dzieci w swoich kategoriach wiekowych, jak i dorośli w biegu głównym zaprezentowali świetną formę.

- Każdy z małych uczestników otrzymał coś na osłodę po trudach biegu oraz bon na zakup waty cukrowej i bułki z grillowaną kiełbaską. Można było również napić się herbaty. Goście dodatkowo mogli napić się kawy oraz skosztować ciasta - relacjonują organizatorzy.

W tabeli wyników podzielono uczestników na 10 kategorii - w zależności od wieku i płci. Z roczników 2008-2009 najlepiej poradzili sobie Jakub Trojak i Oksana Pestka. Z roczników 2010-2011 bieg wygrali Marcin Chomacki i Michalina Metlicka, a w rocznikach 2012-2013 - Sofia Vandash i Maciej Kowalczyk.

W biegu wzięły udział także dwie najmłodsze grupy - roczniki 2014-2015 oraz 2016. Najmłodsi uczestnicy mieli zatem zaledwie 6 lat. W grupie starszej najlepiej poradzili sobie Kacper Kobiella i Blanka Myszka. Wśród sześciolatków wygrali natomiast Aleksandra Olszewska i Szymon Cichosz.

- Sponsorzy ufundowali poczęstunek oraz wspaniałe nagrody rzeczowe, które były wręczane pierwszym sześciu zwycięzcom każdego biegu. Część nagród została także rozlosowana na zakończenie imprezy wśród uczestników biegu głównego - dodają organizatorzy.

Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcom, serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tej imprezy.

[FOTORELACJA]176[/FOTORELACJA]

(P.K.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Mróz skuł region, a ceny opału rozgrzały do czerwoności

Dlatego palę drewnem i mam ciepełko , w wakacje zamówione suchutkie eleganckie na cały sezon 💪

Ona

18:44, 2026-02-02

Mróz skuł region, a ceny opału rozgrzały do czerwoności

Nasza pompa ciepła panasonic daje radę, żadnych problemów 😉

Ja

18:16, 2026-02-02

Ciężarówka w rowie. Służby ostrzegają przed mrozem

Zawsze ale to zawsze mówię i mówić będę i to do znudzenia mówić będę, piłeś proszę błagam nie jedź zamów taxi, wyrusz parę minut wcześniej, spiesz się powoli a zdążysz powtarzam zdążysz do celu bezpiecznie ja to wam mówię wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

16:58, 2026-02-02

Wojewoda rozwiewa wątpliwości. Zwara głosował legalnie

Kiedy poznamy jako plebs utrzymujący wasz błogostan na stołkach urzędniczych sprawę prywatnego gruzu na państwowym terenie sportowym? Kiedy prezes wyleci z korytka? Kto dostanie pajdę z ramienia um w ramach braku nadzoru? Która prokuratura prowadzi postępowanie? Czy zgłoszono jak nakazuje kpk sprawę właśnie do prokuratury albo nawet i cba? KIEDY?????????

Krzysio

16:08, 2026-02-02

0%