Zamknij
REKLAMA

To już pewne! ORLEN Lang Team Race 2023 TAKŻE W BYTOWIE!

Patryk Knapczyk Patryk Knapczyk 09.01, 30.11.2022 . Aktualizacja: 09.07, 30.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Choć ledwie opadły emocje po tegorocznej edycji wyścigu - trwają przygotowania do przyszłorocznego cyklu ORLEN Lang Team Race! W 2023 roku kolarze zmierzą się na trasach w Arłamowie, Karpaczu i Bytowie. Zapisy na wszystkie imprezy rozpoczną się w grudniu tego roku.

W poniedziałek - 28 listopada - w Bytowie spotkali się w tej sprawie Czesław Lang, burmistrz Ryszard Sylka oraz wiceburmistrz Jacek Czapiewski. To własnie w naszym mieście 16 września 2023 zaplanowany jest finał wyścigu. Nowością w przyszłym roku będzie klasyfikacja generalna. Podczas każdego wyścigu będzie można zdobywać punkty i najlepszych w każdej kategorii poznamy właśnie w Bytowie.

 – Ten cykl na stałe wpisał się w społeczność amatorskiego kolarstwa i bardzo się z tego cieszę. Tak samo, jak z tego, że znowu spotkamy się w moich rodzinnych stronach – mówi Czesław Lang o ORLEN Lang Team Race w Bytowie.

Na Kaszubach planowany jest wielki finał cyklu trzech wyścigów dla amatorów, który składa się z dwóch impreza ORLEN Lang Team Race oraz ORLEN Tour de Pologne Amatorów. Już dziś zarezerwujcie w swoich kalendarzach startowych miejsce na imprezy!

[ZT]8001[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%