Zamknij

Dodaj komentarz

Akcja "Świeć przykładem" w powiecie bytowskim

P.K 11:55, 13.10.2021 Aktualizacja: 14:49, 23.10.2025
1 Akcja "Świeć przykładem" w powiecie bytowskim

Bytowscy policjanci prowadzą akcję informacyjno-edukacyjną „Świeć Przykładem”. Mundurowi odwiedzają uczniów w szkołach i przypominają o korzystaniu z elementów odblaskowych. Dzieci dowiadują się także o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze.

Policjanci z bytowskiej komendy od 1 października prowadzą akcję informacyjno-edukacyjną „Świeć Przykładem”. Mundurowi w trakcie spotkań z dziećmi i młodzieżą w szkołach przypominają o tym, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych w trakcie poruszania się po drogach.

Najmłodsi dowiadują się także o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię na przejściu dla pieszych i stosowaniu się do sygnalizacji świetlnej. Korzystanie z odblasków kilkukrotnie zwiększa widoczność pieszego, przez co prowadzący pojazd ma więcej czasu na wykonanie manewru wymijania bądź hamowania. Policjanci w trakcie spotkań przekazują uczestnikom elementy odblaskowe i apelują o ich stosowanie.

(P.K)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Gość Gość

1 0

Może ktoś w końcu podejmie akcje "jedziesz rowerem obowiązkowo !!!!! musisz mieć kamizelke odblaskową " Jestem kierowcą i gdybym tylko przekazał policji nagrania z kamerki w aucie mieli by co robić 😭😭
Rowerzysci bez oswietlenia podczas zmierzchu poruszają się bez jakiegokolwiek oświetlenia
Ponadto ostatni przepis który daje im prawo wtargnąć na ulice bez żadnych konsekwencji jest chory
👎
APEL DO ROWERZYSTÓW
PROSZĘ ZAKŁADAJCIE KAMIZELKI ODBLASKOWE
DLA WŁASNEGO DOBRA❤️

14:11, 14.10.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Świetlica w Pomysku Małym: Burzliwe negocjacje

Dobrze że doszło do kompromisu między ludzkim teraz tylko się wziąć za uczciwą pracę, Sam człowiek zasuwał kiedyś po 12 a nawet i 16 godzin dziennie, oprócz terminu realizacji zamówienia na głowie jeszcze była jakość wykonywanej pracy, także wiem co to znaczy uczciwa i ciężka praca dzisiaj mogę więc pouczać ludzi ja to wam mówię wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

11:28, 2026-02-20

AFERA wokół Nimfy. Burmistrz GASI POŻAR oświadczeniem

Uff, to już ni polowanie na czarownice, o czym pisał pewien bytowski mędrek, tylko prawdziwy proces inkwizycyjny. A tak poważnie: basen doprowadzić porządku, wszelkimi kosztami obciążyć dotychczasowego szefa Nimfy, wywalić cała radę nadzorczą.

z Bytowa

10:54, 2026-02-20

Rocznica wybuchu wojny dzieli mieszkańców?

Straszny nacjonalizm się wylewa z części Polaków. Ciekawe jak jeździli i dalej jeżdżą do pracy na zachód to im to nie przeszkadza. Jak Ukraińcy w Polsce to źle. Odwołują się do zbrodni wołyńskiej ale o zbrodniach popełnionych przez Polaków nie chcą słyszeć, a przecież one też miały miejsce. Nie wiedzą też lub nie chcą przyjąć do wiadomości, że sprawcy tych zbrodni nie żyją a ich potomkowie nie mogą ponosić odpowiedzialności za zbrodnie ojców. Jeżeli będziemy dawać się sterować nacjonalistycznej nagonce to zapewniam, że źle skończymy jak naród. Historia dowiodła tego już nie raz. Zresztą Rosja umiejętnie podsyca w Polsce takie antyukraińskie nastroje i tylko czeka, że by nas skłócić. Njlepiej im to idzie za pomocą wspieranych przez nią partii i środowisk.

Gazer

10:05, 2026-02-20

WALKA o oddech pod lodową taflą

Zawsze ale to zawsze mówię i mówić będę i to do znudzenia mówić będę że ludzie i ryby ryby i ludzie zawsze ale to zawsze w wykonywanej pracy potrzebują jaki kolwiek oddech który to bardzo ale to bardzo jest podstawowym prawem do życia, Sam człowiek zasuwał kiedyś po 12 a nawet i 16 godzin dziennie, oprócz terminu realizacji zamówienia na głowie jeszcze była jakość wykonywanej pracy, także wiem co to znaczy uczciwa i ciężka praca, dzisiaj mogę więc pouczać ludzi ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

09:59, 2026-02-20

0%