Zamknij
REKLAMA

Włam przy Kauflandzie. Monitoring nie pomógł

21.23, 20.07.2021 M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Pomimo kamer monitoringu, na parkingu przed marketem Kaufland doszło do włamania do stojącego tam samochodu, który został jednocześnie uszkodzony. Radna Maria Mielewczyk dziwi się, że sprawcy w takiej sytuacji nie zostali zatrzymani. 

- Doszło do kradzieży saszetki męskiej, a policja nie może wykryć sprawcy, pomimo rozbudowanego w tym miejscu monitoringu. Sprawa została niestety umorzona - narzeka radna.

Zastępca komendanta powiatowego policji w Bytowie, Mariusz Grabowski, wyjaśnia, że czasami nawet monitoring nie pomoże w takich sprawach. 

- Niestety zdarza się, że - pomimo monitoringu - nie udaje się ustalić sprawcy, ale podejmujemy również inne działania. Szczegółów tego akurat przypadku dokładnie nie znam, więc nie wiem czy monitoring w tamtej sytuacji akurat działał, a jeśli działał, czy obraz był na tyle wyraźny, że można było zidentyfikować sprawcę - odpowiada wicekomendant Grabowski.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Zwykły obywatelZwykły obywatel

2 1

Normalka... A zca komendanta nie zna postępowania prowadzonego przez funkcjonariusza? Dobre 07:58, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StefanStefan

3 0

Złapać i zrobić porządną brazylijską deskoterapię. Poleży z pół roku w gipsie to odechce się mendzie złodziejstwa! 10:01, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%