Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

Dodaj komentarz

Pożar budynku gospodarczego w Modrzejewie

P.K. 09:31, 18.11.2022 Aktualizacja: 07:47, 26.10.2025
Skomentuj fot. OSP Tuchomie fot. OSP Tuchomie

Dzisiejszego poranka (18 listopada) Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zadysponował dwa zastępy strażaków z Ochotnicza Straż Pożarna w Tuchomiu miejscowości Modrzejewo, gdzie doszło do pożaru budynku gospodarczego. Z informacji udzielonych przez służby mundurowe wynika, że był to kurnik.

-  Pożar został szybko opanowany dzięki sprawnej reakcji mieszkańców i lokalnych strażaków. Działania ratowników polegały m.in. na sprawdzeniu pogorzeliska przy użyciu kamery termowizyjnej FLIR K45 oraz jego dogaszeniu - informuje dh Damian Chamier Gliszczyński, Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu.

Na miejsce działań gaśniczych, zadysponowani zostali również strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Komenda Powiatowa PSP Bytów, OSP Modrzejewo i OSP Chotkowo. W wyniku pożaru spłonęło kilka sztuk drobiu. Na miejscu pracuje policyjny technik, który próbuje ustalić przyczynę zaprószenia ognia. 

[ZT]7922[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowy prezes ZZO w Sierznie. Stery przejmuje Korona

Pani też jesteś powiązana z kadrową i ze wszystkimi kierowcami rodzinne to nic się nie zmieni 🫵👍

Nn

23:14, 2025-12-04

PKS Bytów POD OSTRZAŁEM pasażerki. NIEPRAWDA prezesa

To nie jest tak że kierowcy się boją,choć prawdą jest że zostało do emerytury od kilku miesięcy do kilku lat. W firmie został wypracowany mechanizm zastraszania kierowców,przez wiele lat pracy zawsze kierowca popełni jakiś większy lub mniejszy błąd i wtedy jest....Mamy Cię!!! I zaczyna się szantaż,nie bez powodu w firmie zatrudniony jest adwokat,nie od tego żeby bronić firmę przed pasażerami roszczeniowymi tylko aby pokazać pracownikom....jak będziecie "fikać" lub się buntować,to was załatwimy. Nie wszyscy pamiętają,albo wiedzą że lata temu kierowcy zorganizowali strajk,no właśnie który nie doszedł do skutku, choć część kierowców postawiło się kierownictwu,nie doszło do skutku bo zaczęto straszyć zwolnieniami i szantażem,mając po swojej stronie prawników. Do dziś stara gwardia pamięta tamte czasy i wolą spokojnie dotrwać do emerytury a potem niech się wszystko wali i tak nikomu z rządzących nie zależy na kierowcach tylko na własnym "ego" i na lajkach na FB ,po to też jest stworzona strona od niedawna FB aby płynęły tylko och i ach . Dlatego młode pokolenie które zatrudniło się w firmie w ramach..prawo jazdy za pracę, kiedy zobaczyli i poczuli co tu się dzieje i jak jest ....po prostu rezygnują i nawet nie przejmują się czy to będzie porzucenie pracy, stąd to całe dzisiaj zamieszanie z autobusem z Słupska. Kierowca poczuł się źle i nie przyszedł do pracy,jest na chorobowym,ale czeka go zapewne dyscyplinarna i pokazanie innym kierowcom.....JAK BĘDZIECIE SIĘ STAWIAĆ... TO WAS ZAŁATWIMY,tak jak to było kiedyś. Lecz dziś to nie te czasy i są takie instytucje jak inspekcja pracy,sąd pracy a kierowcy chcą zeznawać. Bytów to małe miasteczko i wszyscy się znają i urzędnicy stoją po swoje stronie,nie po stronie pracowników,ale w dobie internetu i takich portali jak I Bytów można coś zmienić i trzeba,bo naprawdę przyszłość PKS jest w czarnych kolorach pisana. I proszę wszystkich pasażerów i internautów w imieniu wszystkich kierowców, pomóżcie nam to zmienić,my z naszej strony możemy obiecać że będziemy robić wszelkich starań żeby takich sytuacji więcej nie było,ale zrozumcie nas i prosimy o wasze wsparcie w walce z zarządzającymi w firmie PKS ,urzędnikami i kolesiostwem politycznym.

Ktoś taki

22:18, 2025-12-04

BYTÓW W ŻAŁOBIE. NIE ŻYJE LESZEK GIERSZEWSKI

Wielka szkoda . Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie. Bardzo dobry i prawy człowiek

bytowiak

20:41, 2025-12-04

PKS Bytów POD OSTRZAŁEM pasażerki. NIEPRAWDA prezesa

Widać mleko się wylało: ludzie tego potrzebowali: To teraz niech wypłyną jeszcze sprawy z przed lat: Byłych pracowników...i obecnych Sprawa o molestowanie I rozbity służbowy samochód (skoda) skasowany Niech tylko zaczną zastraszać pracowników, światło dzienne ujrzą inne sprawy i rzeczy które sprawią że PKS-em zatrzęsie strasznie.

Były kierowca

20:32, 2025-12-04

0%