Zamknij
REKLAMA

Policjanci poszukują 16-letnią Oliwię Cyman

14:52, 30.09.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci poszukują 16 – letnią Oliwię Cyman, mieszkankę gm. Parchowo. Dziewczyna w sierpniu przebywała w okolicach Sulęczyna (pow. kartuski) i tam ostatni raz była widziana przez swoich najbliższych. Osoby, które posiadają informacje dotyczące zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bytowie pod nr telefonu 47 74 38300 lub z najbliższa jednostką Policji.

Bytowscy policjanci poszukują 16 – letnią Oliwię Cyman. Dziewczyna w sierpniu przebywała w okolicach Sulęczyna (pow. kartuski) i tam ostatni raz była widziana przez swoich najbliższych. Tam też poinformowała swoją babcię, że wyjeżdża do drugiej babci, do której nie dotarła. Nikt z rodziny nie ma z nią kontaktu. Mundurowi sprawdzili miejsca, w których może przebywać zaginiona, nawiązali kontakt z jej znajomymi, lecz te czynności nie przyniosły rezultatu.

Informacje, które posiadają policjanci wskazują, że dziewczyna jest ze swoim pełnoletnim kolegą. Oboje mogą przebywać na terenie Polski, jak i za granicą. Jedna z informacji jaką posiadają policjanci wskazuje, że zaginiona może przebywać w Częstochowie lub jej okolicach.

Rysopis:

  • wzrost: około 165 cm
  • waga: 45 – 50 kg
  • sylwetka: szczupła
  • włosy: długie, ostatnio koloru czarnego
  • oczy: niebieskie

Osoby, które posiadają informacje dotyczące zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bytowie pod nr telefonu 47 74 38300 lub z najbliższa jednostką Policji.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz