Zamknij
REKLAMA

Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o przywłaszczenie samochód wartego ponad 200 tys. złotych

10:08, 23.10.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozi trzem mężczyznom w wieku 33, 35 i 37 lat. Wszyscy podejrzani są o przywłaszczenie AUDI wartego ponad 200 tysięcy złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów krótko po tym jak mundurowi otrzymali informację o możliwości rozbierania tego samochodu. Wszyscy podejrzani zostali już przesłuchani i otrzymali zarzuty. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec podejrzanych areszt.

Policjanci otrzymali informację, że w małej miejscowości na terenie powiatu bytowskiego może dochodzić do rozbierania na części samochodu osobowego. Informacja dotyczyła samochodu osobowego marki Audi, wartego ponad 200 tysięcy złotych. Policjanci natychmiast zaczęli pracować nad tą sprawą i pojechali we wskazane miejsce. W okolicach Czarnej Dąbrówki policjanci zauważyli wskazany pojazd oraz trzech mężczyzn. Jeden zaczął uciekać samochodem, a dwóch pieszo. Mężczyźni zostali zatrzymani po krótkim pościgu. 33-latek, 35-latek, 37-latek, zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Zebrane przez policjantów materiały dały podstawy do przedstawienia mężczyznom zarzutów, w trakcie przesłuchania prokurator przedstawił mężczyznom zarzut przywłaszczenia mienia znacznej wartości. Policjanci wspólnie z prokuratorem wnioskowali o zastosowanie wobec zatrzymanych tymczasowego aresztu. Sąd przychylił się wniosku i zastosował wobec trzech mężczyzn areszt. Za przywłaszczenie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA