Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz tę kobietę i mężczyznę? Powiadom policjantów!

11:00, 25.11.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie prowadzą czynności w sprawie oszustwa, polegającego na podstępnym uzyskaniu dostępu do rachunku bankowego mieszkanki powiatu bytowskiego. Zdarzenie miało miejsce w okresie od 10.02.2020 r. do 11.03.2020 r. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę i mężczyznę, których wizerunek został zarejestrowany na zdjęciach proszone są o kontakt z policją.

Bytowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w lutym i marcu br. Śledczy ustalili, że pokrzywdzona otrzymała wiadomość SMS, informującą o konieczności dopłacenia 0,89 zł do przesyłki, która została rzekomo wysłana do odbiorcy. Pokrzywdzona, w związku z faktem iż oczekiwała na przesyłkę, otworzyła odnośnik, który przeniósł ją do strony logowania się do płatności. Następnie została poinformowana, że na jej dane personalne zostały zaciągnięte kredyty. Związek ze sprawą mają najprawdopodobniej osoby, których wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę i mężczyznę, lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bytowie. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę dzwoniąc pod nr 47 74 38333 lub dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Bytowie 47 74 38300 albo za pomocą maila na adres: [email protected], a także zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%