20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać poszukiwanego Jacka Jaworka lub odnaleźć jego zwłoki, wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa. Jeśli ktoś ma informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306. Policja gwarantuje anonimowość.
Do tragedii doszło 10 lipca w miejscowości Borowce k. Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.
Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył w piątek nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało (nie wykluczone, że mężczyzna nie żyje). Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.
W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać.Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie!Gwarantujemy anonimowość. Jednocześnie przypominamy, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Posłowie reagują po słowach dyrektora PUP w Bytowie
Bezrobocie rośnie bo mafia ukraińska sprowadza tysiące migrantów Już nawet w Sierakowicach chodzą grupami,a ilu jest w Bytowie ,pewnie już z kilkuset To kilkaset miejsc pracy odebranych Polakom
Uuy
23:47, 2026-05-25
Prezes Nimfy ODWOŁANY. Jest nowa szefowa
A Henio taki kumpel , co się stało, że zmyenil zdanie? Tak go bronił, czyżby się coś zmieniło? Co w ogóle Henio robisz w tym zarządzie?????
Grzesiu
23:47, 2026-05-25
Prezes Nimfy ODWOŁANY. Jest nowa szefowa
Czy zglosil iście to burmistrze do prokuratury? To pytanie klucz. To był wasz obowiązek prawny. Za pieniądze samorządu i sprzętem samorządu wywiózł coś od siebie na mosir. A to chyba czyn zabroniony, jeśli chodzi o finanse samorządowe? Czy prokuratura zostala powiadomiona?
Marian
23:44, 2026-05-25
GRAT z placu Krofeya. Nissan będzie USUNIĘTY?
Mamy 25.05.2026 a Nissan jak stał, tak stoi 🙂
Minął rok
23:37, 2026-05-25