Zamknij
REKLAMA

Włam przy Kauflandzie. Monitoring nie pomógł

21:23, 20.07.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Pomimo kamer monitoringu, na parkingu przed marketem Kaufland doszło do włamania do stojącego tam samochodu, który został jednocześnie uszkodzony. Radna Maria Mielewczyk dziwi się, że sprawcy w takiej sytuacji nie zostali zatrzymani. 

- Doszło do kradzieży saszetki męskiej, a policja nie może wykryć sprawcy, pomimo rozbudowanego w tym miejscu monitoringu. Sprawa została niestety umorzona - narzeka radna.

Zastępca komendanta powiatowego policji w Bytowie, Mariusz Grabowski, wyjaśnia, że czasami nawet monitoring nie pomoże w takich sprawach. 

- Niestety zdarza się, że - pomimo monitoringu - nie udaje się ustalić sprawcy, ale podejmujemy również inne działania. Szczegółów tego akurat przypadku dokładnie nie znam, więc nie wiem czy monitoring w tamtej sytuacji akurat działał, a jeśli działał, czy obraz był na tyle wyraźny, że można było zidentyfikować sprawcę - odpowiada wicekomendant Grabowski.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Zwykły obywatelZwykły obywatel

2 1

Normalka... A zca komendanta nie zna postępowania prowadzonego przez funkcjonariusza? Dobre 07:58, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StefanStefan

3 0

Złapać i zrobić porządną brazylijską deskoterapię. Poleży z pół roku w gipsie to odechce się mendzie złodziejstwa! 10:01, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%