Zamknij
REKLAMA

Napadł na własnych dziadków! Seniorzy trafili do szpitala!

10:47, 27.07.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Dyżurny otrzymał zgłoszenie o awanturze w mieszkaniu w Bytowie. Policjanci przez zamknięte drzwi usłyszeli wołanie o pomoc. Mundurowi do mieszkania weszli przez balkon. W pokoju na podłodze leżała 75-latka z obrażeniami twarzy oraz 73-latek ze śladami pobicia. Sprawcą miał być ich wnuk, który zabrał im portfel i usiłował ukraść telewizor, a następnie uciekł z mieszkania. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli szukać mieszkańca Bytowa, który bardzo szybko został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

W niedziele po godzinie 15 dyżurny bytowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w mieszkaniu w Bytowie. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Mundurowi przez zamknięte drzwi usłyszeli ze wskazanego mieszkania wołanie o pomoc. Policjanci do mieszkania weszli przez balkon. W pokoju na podłodze leżała 75-latka z obrażeniami twarzy oraz 73-latek ze śladami pobicia.

- Okazało się, że do ich mieszkania wdarł się ich 32-letni wnuk, a następnie ich napadł. Zdemolował im mieszkanie w poszukiwaniu pieniędzy i zabrał portfel z dokumentami oraz usiłował także ukraść telewizor, a następnie uciekł z mieszkania. Seniorzy z uwagi na poważne obrażenia zostali przewiezieni do szpitala - relacjonuje sierż. szt. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Policjanci natychmiast zaczęli szukać mieszkańca Bytowa, który bardzo szybko został przez nich odnaleziony i zatrzymany. Okazało się, że był nietrzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie i został przesłuchany. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%