Na luzie

Zamknij

Dodaj komentarz

Daniel Władymirow - pracownik bytowskiej firmy transportowej - w programie MasterChef [WIDEO]

M.W. 18:14, 13.09.2022 Aktualizacja: 11:15, 27.10.2025
Skomentuj Daniel Władymirow - pracownik bytowskiej firmy - w programie MasterChef Daniel Władimirow z Pietrzykowa występuje w kulinarnym show MasterChef

Zawodowo zajmuje się transportem. Gotowanie to jego hobby, ale być może również przyszłość zawodowa. Daniel Władimirow, mieszkaniec wsi Pietrzykowo (gm. Koczała), dostał się do programu Masterchef. Przez kilka tygodni będzie można śledzić jego poczynania w tym kulinarnym show. 

39-latek na co dzień pracuje w bytowskiej firmie transportowej AB Partner. Jak mówi, kuchnia to od dziecka jego pasja. Najlepiej wiedzą o tym najbliżsi, którzy korzystają z jego hobby pałaszując pyszne posiłki. To właśnie oni - żona i dzieci - zgłosili go do programu MasterChef. Został przyjęty i przeszedł przez wszystkie kwalifikacje. 

- Myślałem o tym, ale nie miałem odwagi żeby się zgłosić. Uczyniła to żona wspólnie z moimi dzieciakami. Wysłali zgłoszenie za mnie - opowiada Władimirow. 

Gotowaniem zajmuje się od wielu lat, a program MasterChef to świetny test na sprawdzenie jego umiejętności. Jak burza przeszedł przez eliminacje w Krakowie. Trafił do grupy 15 osób, które występują w programie. Został on już zakończony, bo nagrywano go w maju i w czerwcu.

::addons{"type":"we-were-first"}

MasterChef to program, w którym kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Jury, spośród tysięcy chętnych z całego kraju, wybiera finałową czternastkę. Jurorami polskiej edycji MasterChef są Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Tej jesieni emitowana jest już 11. edycja. 

- Polecam oglądanie programu MasterChef w najbliższą niedzielę 18 września. Będzie ciekawie. Zdradzić mogę jedynie, że gościem specjalnym będzie Anna Mucha. To dla niej będziemy gotować - mówi Władimirow. 

Poprzednie odcinki z jego udziałem można obejrzeć w aplikacji TVN Player. 

OPOWIEŚĆ o kucharzu z AB Projekt w darmowej gazecie WIEŚCI Z POWIATU pod koniec września. 

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(M.W.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Żołnierz WOT jako pierwszy przy poszkodowanych

Dobrze że są tacy ludzie jak WOT , te służby zostały powołane do życia za rządów prawa i sprawiedliwości oby tylko przetrwały do końca świata i jeden dzień dłużej ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

11:55, 2026-05-19

Staroście Waszkiewiczowi skurczył się Powiat Bytowski

Lesio Pekaesio co ma swojego osobistego PRowca/kamerzystę i strach otworzyć lodówkę - chyba raczej trzeba zmodyfikować ksywkę na Lesio Prezesio (z nowogrodzkiej) - taki sam gang stworzył !

lesio

11:40, 2026-05-19

Staroście Waszkiewiczowi skurczył się Powiat Bytowski

Patrząc na decyzje Gminy Bytów w sprawie np. Płotowa czy Niezabyszewa, to burmistrz i jego ekipa skutecznie prowadzi do wysiedlenia i zmuszenia mieszkańców do szukania miejsca do osiedlenia gdzie indziej.

Mieszkaniec

10:27, 2026-05-19

Od dziś nowy adres siedziby firmy Drutex

Pan Leszek gierczewski był wybitnym strategiem jego firma rozrosła się i dzielnie walczy z konkurencją Mało jest takich przykładów nie dał się zabić urzędnikom pokonał przeciwności losu ze strony najbliższych dla mnie jest zasłużonym twórcą miejsc pracy i doskonałego produktu na ziemi bytowskiej o światowym zasięgu

Tome lee jones

10:10, 2026-05-19

0%