Nadleśnictwo Bytów zaprasza jutro na na charytatywne sadzenie lasu. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 10:00 na terenie leśnictwa Obrowo. Na miejsce będzie można dojechać odpowiednio oznaczoną drogą przeciwpożarową nr 5 z miejscowości Łupawsko - skręt przy leśniczówce Brzezinki w kierunku Jeziora Skotawsko Duże.
Celem inicjatywy jest wsparcie dwóch rodzin pracowników Nadleśnictwa Bytów borykających się z ciężkimi i przewlekłymi chorobami swoich dorosłych dzieci. Podczas akcji przewidziany jest poczęstunek.
- Osoby te, ze względu na stan zdrowia nie mogą podjąć samodzielnego życia i są całkowicie uzależnione od stałej opieki rodziców. Wsparcia dla potrzebujących pomocy dokonać będzie można w trakcie trwania wydarzenia, poprzez złożenie finansowych dowodów naszej solidarności do przygotowanych przez nadleśnictwo puszek - mówi Justyna Czaban-Jereczek, specjalistkaSłużby Leśnej ds. zagospodarowania lasu.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
REWOLUCJA w gminie Borzytuchom. Własna energia
Łał łał ał normalnie się wzruszyłem a zarazem i podniecilem, będzie taniej będzie ekologiczne jak ktoś puści bąka to będzie słychać i czuć łał łał ał normalnie się wzruszyłem a zarazem i podniecilem ja to wam mówię wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.
Olek kapusta
09:02, 2026-02-26
REWOLUCJA w gminie Borzytuchom. Własna energia
Jak zwykle gminy sąsiadujące z gminą Bytów pokazują że potrafią działać, a w gminie Bytów próbują Nam nadal wciskać tą iluzje, że działają, że mają kompetencje do swoich funkcji... A tak naprawdę chodzi o to, żeby *%#)!& w stołek kolejny rok.
Wokół Bytowa
08:07, 2026-02-26
Skromne obchody na bytowskim rynku
A pan Kapusta zadowolony ze swojej dziennikarskiej rzetelności?
Kaszuba
22:00, 2026-02-25
GRYPA! Bytowski szpital ogranicza odwiedziny
Jak się dzieje źle, to się o tym informuje odpowiednie instytucje, a nie "bohatersko" wpisuje bzdury i podpisuję"No nie". A tych kilka osób, które zalajkowały, to dlaczego nie zgłosiły nieprawidłowości, a może i czegoś gorszego, do prokuratury, NFZ, mediów?
Kaszuba
21:57, 2026-02-25