W Mikołajki odbył się odbiór trzeciego - brakującego etapu przebudowy ulicy Kwiatowej. Zakres inwestycji obejmował rozebranie istniejącej nawierzchni z płyt betonowych, ułożenie krawężników betonowych na ławie betonowej oraz ułożenie nawierzchni z kostki betonowej typu polbruk.
Łączny koszt prac wyniósł ponad 185 tys. złotych, choć pierwotnie samorząd zamierzał przeznaczyć na ten cel ok. 120 tys. złotych. Środki na ten cel pochodzą w całości ze środków budżetu Gminy Bytów.
Za inwestycje odpowiedzialne było Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Julity Cygert z Gowidlina. W zadania powstał brakujący 150-metrowy fragment drogi.
::news{"type":"see-also","item":"8064"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Obława na poszukiwanych. Siedem osób zatrzymanych
Niech wezmą się za ukraińskie mafie prowadzące w Polsce agencje pracy.
Cycu
15:03, 2026-06-11
W Tuchomiu powstanie schron dla 15 osób
Kim chcecie koordynować skoro reszta nie będzie miała szans...
Tuchomianin
12:18, 2026-06-11
W Tuchomiu powstanie schron dla 15 osób
Śmiech na sali, nabijanie się z ludzi! Pokazywanie co może władza. W potężnym kryzysie np wojennym nic nie zdziałacie, bo albo uciekniecie, albo nikt nie będzie słuchał wyimaginowanych planów. Wybudujcie schron dla np 500 osób. To będzie wyczyn. Dla 15??????? Pewnie jeszcze z dobrze zaopatrzonym barkiem. To jakaś farsa!
Przyszły wójt
10:52, 2026-06-11
W Tuchomiu powstanie schron dla 15 osób
15 osób, czyli wójt i 14 urzędniczek aby podtrzymać gatunek 🤣
Schron
10:13, 2026-06-11