Zamknij
REKLAMA

Pierwszy stół do gry w Teqball już w Bytowie

16:30, 18.12.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Nie tak dawno temu pisaliśmy, że Burmistrz Bytowa spotkał się z przedstawicielami Polskiego Związku w Teqballu (PZTEQ) na czele z prezesem związku Michałem Listkiewiczem. Miasto stara się o organizację Mistrzostw Polski w Teqballu. W Bytowie właśnie stanął pierwszy stół do uprawiania tego sportu. 

Pierwszy stół do gry w teqball znajduje się na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Brzozowej zarządzanym przez Kompleks Basenowo-Rekreacyjny "Nimfa" w Bytowie.

- Jest to świetny sprzęt pozwalający na aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Stół Teqball może być wykorzystywany przez wszystkich. Dzięki różnorodności sportów mogą grać wszyscy od dzieci aż po seniorów. Wystarczy zgłosić się po piłkę do recepcji Hoteliku "Nimfa" - relacjonują pracownicy Urzędu Miejskiego w Bytowie.

Teqball to dyscyplina sportu, polegająca na odbijaniu piłki (nogami, ciałem lub głową – podobnie jak w piłce nożnej) tak, by trafiła ona w specjalnie zaprojektowany dla tego sportu stół, po stronie przeciwnika (lub zespołu przeciwników). Podczas naszej ostatniej rozmowy Burmistrz Sylka zasygnalizował, że Bytów będzie starał się o podpisanie umowy na organizacje Mistrzostw Polski w Teqballu.

WIEŚCI Z POWIATU - DARMOWA GAZETA - ZNAJDZIESZ JĄ W POBLISKIM SKLEPIE!

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%