Zamknij
REKLAMA

Po kilku tygodniach z Bytovii odchodzi Jan Stolarski

10:50, 23.02.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Gdy na początku stycznia Jacek Maszkowski odszedł z Bytovii, dość szybko poznaliśmy jego następce. Został nim 26-letni Jan Stolarski. Z kierownikiem został rozwiązany kontrakt za porozumieniem stron. Powodem takiej decyzji jest przejęcie funkcji dyrektora ds. organizacyjnych w trzecioligowym Huraganie Morąg.

[ZT]3227[/ZT]

– Dziękuje za krótką współpracę. W dobrej relacji z klubem odchodzę do innego zespołu. W wyniku propozycji z Huraganu Morąg uznałem, że ta oferta pomoże mi się spełniać w innej funkcji. Życzę Bytovii wszystkiego najlepszego. Nie mówię żegnam, tylko do zobaczenia – powiedział odchodzący z klubu, Jan Stolarski.

Młody piłkarz w swojej karierze reprezentował barwy Naprzód Brwinów czy rezerwy Legionovii. Kilka lat temu doznał poważnej kontuzji, groziła mu nawet amputacja nogi, ale dzięki wsparciu Jacka Magiery, sztabu medycznego Ligii Warszawa i swojej determinacji powrócił do gry.

Gdy doszedł już do siebie, ukończył kurs trenerski UEFA C i zajął się szkoleniem młodzieży. Prowadził także piłkarski klub Rozwój Warszawa, którego cele było wsparcie okolicznych młodych talentów i pomoc im w wejściu na wyższy poziom piłkarski. Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Jana Stolarskiego na stanowisku kierownika klubu. Miejmy nadzieję, że osoba, która podejmie się tego stanowiska, spędzi na nim więcej niż kilka tygodni, gdyż częste zmiany w kadrze nigdy nie wpływają dobrze na rozwój klubu.

- Janku, dziękujemy za współprace i życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji! Do zobaczenia na piłkarskim szlaku! - żegna się z kierownikiem klub.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%