Bytovia rozgromiona przez Wigry Suwałki

08:19, 19.04.2021 P.K Aktualizacja: 08:23, 19.04.2021
Skomentuj

W meczu 28. kolejki eWinner 2 ligi “Czarne Wilki” przegrały z Wigrami Suwałki 4:1. Jedyna bramka dla naszego zespołu to gol samobójczy. Bramki dla naszych rywali zdobyli Patryk Mularczyk, Michał Orzechowski, Michał Żebrakowski, Cezary Sauczek.

Suwałki wyszły na prowadzenie już w czwartej minucie meczu. W 31 minucie bytowianom udało co się prawda zremisować po samobójczej bramce  Paweła Gierach, jednak nasi rywale na prowadzenie wrócili już pod koniec pierwszej połowy.

W trakcie spotkanie czterech bytowskich piłkarzy zostało ukaranych żółtą kartką - Moryson, Błaszkowski, Lizakowski, Bąk. Kuba Lizakowski za drugą żółtą kartę otrzymał także czerwoną, więc niestety nie zobaczymy go w najbliższym spotkaniu.

Również jesienią bytowianom nie udało się wygrać z Wigrami Suwałki. Wówczas mecz się zakończył wynikiem 1:2 dla suwalczan. Jedyną bramkę dla Bytovii strzelił wówczas Paweł Zawistowski. Po kolejnym przegranym spotkaniu Bytovia Bytów spada na 14. miejsce w tabeli ligowej. Już tylko 3 miejsca dzielą ją od strefy spadkowej. Najbliższe spotkanie Czarne Wilki rozegrają w sobotę 24 kwietnia o godzinie 17:00 na bytowskim stadionie.