Zamknij
REKLAMA

Turniej szachowy o Puchar Ziemi Bytowskiej

12.35, 08.09.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Już 24 września w Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie odbędzie się Turniej szachowy o Puchar Ziemi Bytowskiej. Do udziału zapraszane są dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Turniej ma charakter bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona! Organizatorzy przygotowali także atrakcyjne nagrody!

- Celem konkursu jest popularyzacja ,,królewskiej gry” wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, podnoszenie umiejętności szachowych uczestników, a także integracja lokalnego środowiska poprzez sportowe zmagania - komentują organizatorzy.

Turniej skierowany jest do mieszkańców powiatu bytowskiego. W zmaganiach będzie mogło wziąć udział 40 zawodników. Start imprezy przewidziany jest na godz 10:00. Każdy zawodnik otrzyma medal oraz upominek. Ponadto osoby, które zajmą miejsca na podium w grupie OPEN otrzymają – puchar oraz atrakcyjną nagrodę rzeczową. Nagrody są również przewidziane dla najlepszej szóstki szachistów w grupie JUNIOR - do 16 roku życia. 

Zgłoszenia można wysyłać do 22 września na adres e-mail [email protected] lub dzwoniąc pod numer 731 998 429. Potwierdzenie obecności na turnieju należy dokonać w dniu zawodów do godziny 9.40. 

[CGK]236[/CGK]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%