Zamknij
REKLAMA

Starosta mianował nowego dyrektora bytowskiego ogólniaka

11:07, 15.06.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Zarząd Powiatu Bytowskiego powołał Pana Krzysztofa Myszkowskiego na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bytowie. Nowy dyrektor funkcję swą obejmie od 1 września 2021 r.  

Wybór nowego dyrektora trwał blisko cztery miesiące. Podczas pierwszego konkursu nie udało się wyłonić zwycięzcy. W drugim konkursie na dyrektora wybrany został dr Krzysztof Myszkowski. Będzie on jednak zatrudniony na podstawie umowy o pracę, jako manager oświaty, gdyż nowy dyrektor nie spełnia wymogów formalnych wymaganych przy karcie.

Dr Krzysztof Myszkowski jest nauczycielem historii. Wcześniej był związany ze szkołą w Żukówku i Akademią Pomorską. Obecnie współpracuje ze Szkołą Podstawową w Pomysku Wielkim i słupskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli.

Zarząd poszukiwał nowego dyrektora po tym, jak 2 lata przed zakończeniem kadencji dyrektor bytowskiego Liceum Ogólnokształcącego Edward Mazur złożył rezygnację. Z politycznych plotek wynikało wówczas, że jest to efekt konfliktu ze starostą. Dyrektor Mazur zaprzeczał i twierdził, że zrezygnował z powodów zdrowotnych.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%