Zamknij
REKLAMA

Za nami III edycja Yach Music Festival [FOTORELACJA]

03:36, 22.07.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Za nami 3. edycja Yach Music Festival. Na przybyłych gości czekać będą darmowe pola biwakowe, liczne stoiska gastronomiczny oraz szereg koncertów pozakonkursowych. Muzyczną ucztę zakończy koncert Farben Lehre. Jest to polski zespół punkrockowy, który w tym roku obchodzi 35-lecie swojego istnienia. Kto zwyciężył tegoroczny konkurs?

- Ogrom uśmiechów, cudownych ludzi, brzmień, chwil i wspomnień, które będą z nami jeszcze długo! Wielkie, ogromne i piękne podziękowania dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę tworząc wspólnie z nami ten piękny festiwal - komentują organizatorzy.

Głównym przesłaniem Yach Music Festival jest uczta muzyczna dla miłośników i koneserów muzyki z pogranicza m.in. rocka i punka, ale przede wszystkim jest to doskonała okazja do zaistnienia oraz rozwinięcia skrzydeł przez młodych adeptów tego typu gatunków muzycznych.

- Dziękujemy wszystkim partnerom, sponsorom i przedsiębiorcom za budowanie wspólnie z nami kulturalnej marki naszego regionu. Jednak największe brawa kierujemy do kapel, które swoimi występami stworzyły z nami kolejny Yach Music Festival - Nożyno - mówią przedstawiciele Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce.

Laureaci tegorocznej edycji:

  • I miejsce - H.Lucyna
  • II miejsce - Instrukcja Pusta
  • III miejsce - Junon Kyanon
  • Wyróżnienie: Ciary
  • Nagroda publiczności: H.Lucyna

Wszystkim zespołom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy wielkich sukcesach na scenach zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia przygotowanej przez Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce.

[FOTORELACJA]110[/FOTORELACJA]

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%