Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy spotkał się z uczniami w Tuchomiu

11:49, 09.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego dzielnicowy z Posterunku Policji w Tuchomiu spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Tuchomiu. Funkcjonariusz rozmawiał na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym w trakcie drogi do szkoły. Uczniowie dowiedzieli się także o zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu.

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Tuchomiu wczoraj spotkał się z uczniami szkoły podstawowej. Aspirant sztabowy Sebastian Watras opowiedział najmłodszym m.in. o prawidłowych zasadach przechodzenia przez jezdnię i konieczności stosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Mundurowy rozmawiał również z dziećmi i młodzieżą na temat zagrożeń związanych z nieprawidłowym korzystaniem z Internetu oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich w przypadku konfliktu z prawem.

Funkcjonariusz przedstawił także informację dotyczące internetowej mowy nienawiści oraz opowiedział o hejcie i konsekwencjach z nim związanymi. Najmłodsi uczestnicy spotkania otrzymali również opaski odblaskowe, a policjanci apelują o korzystanie z nich podczas codziennej drogi do szkoły i powrotu z niej.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Uczeń Uczeń

0 0

Niesamowita historia, policjant w szkole, trzeba zapisać w kronice 23:18, 09.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%