Zamknij
REKLAMA

Bytowscy mundurowi kontynuują działania edukacyjne wśród dzieci i młodzieży

14:22, 30.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Dzieci w przedszkolu w Studzienicach odwiedziła dzielnicowa. Najmłodsi rozmawiali z policjantką o zasadach przechodzenia przez jezdnię i jak stosować się do sygnalizacji świetlnej. Uczniowie dowiedzieli się o zasadach ostrożności dotyczących kontaktów z osobami obcymi. Mundurowa przypomniała dzieciom również o numerach alarmowych. Do podobnej akcji doszło także w Szkole Podstawowej w Lipnicy.

Dzielnicowa gminy Studzienice spotkała się z uczniami w przedszkolu w Studzienicach. Sierżant sztabowa Magdalena Wicher przypomniała dzieciom o obowiązujących zasadach w trakcie przechodzenia przez jezdnię. Uczniowie dowiedzieli się także od funkcjonariuszki, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych. W trakcie spotkania zwrócono także bardzo dużą uwagę, na konieczność zachowywania szczególnej uwagi w kontakcie z osobami obcymi. Dzieci poznały także numery alarmowe i dowiedziały się jak zgłaszać niebezpieczne zdarzenia. Dzielnicowa zaprezentowała najmłodszym policyjne wyposażenia wykorzystywane w trakcie pełnienia służby.

Starszy aspirant Marcin Czarnowski wczoraj odwiedził natomiast uczniów w Szkole Podstawowej w Lipnicy. Najmłodsi otrzymali od dzielnicowego kamizelki odblaskowe ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z gminy Lipnica. Policjant przypomniał także o zasadach ostrożności w trakcie kontaktów z osobami obcymi.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%