Zamknij

Dodaj komentarz

Pijani kierowcy W AKCJI! Jeden uderzył w drzewo - drugi w bariery!

Aleksander Kapusta Aleksander Kapusta 10:16, 24.11.2025 Aktualizacja: 15:50, 24.11.2025
Skomentuj

Miniony weekend na drogach powiatu bytowskiego upłynął pod znakiem dwóch niebezpiecznych zdarzeń spowodowanych przez pijanych kierowców. Do pierwszego doszło w sobotnią noc w miejscowości Zadry, gdzie 26-letni kierujący volvo stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo.

- 26-letni kierujący volvo na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Badanie wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie, a pojazd nie posiadał badań technicznych. Mężczyzna został przewieziony do szpitala - komentuje sierż. szt. Dawid Łaszcz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie. 

Drugie zdarzenie miało miejsce w niedzielę na ul. Wybickiego w Miastku. 39-letni kierowca mercedesa wpadł w poślizg i z impetem uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście tym razem obyło się bez osób poszkodowanych. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

- W obu przypadkach kierowcy za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Jazda po alkoholu osłabia naszą koncentrację i może zakończyć się tragedią. Zawsze wsiadaj za kierownicę trzeźwym! – apeluje sierż. szt. Dawid Łaszcz.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%