Zamknij
REKLAMA

Dwóch nastolatków zatrzymanych z NARKOTYKAMI. O ich losie zdecyduje sąd!

12.47, 04.10.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy dzielnicowi zatrzymali dwóch nastolatków, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Okazało się, że mają przy sobie marihuanę.  Teraz 15 i 16-latek za posiadanie narkotyków odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

- Dzielnicowi podczas patrolu zauważyli w jednym z bytowskich parków dwóch nastolatków, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Policjanci pojechali za nieletnimi i wylegitymowali ich. W czasie rozmowy 15 i 16 latek zachowywali się bardzo nerwowo. Jeden z nich w zaciśniętej pięści trzymał zawiniętą folię aluminiową, którą po chwili przekazał policjantom dodając, że to marihuana - relacjonuje st. sierż. Dawid Łaszcz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Nastolatkowie zostali przewiezieni do bytowskiej jednostki, gdzie przybyli również ich rodzice. Tester narkotykowy potwierdził, że susz roślinny, który posiadali to marihuana. Z jednostki młodzi mężczyźni zostali odebrani przez rodziców i przekazani pod ich opiekę. Teraz ich sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich, który podejmie decyzję o ich dalszym losie.

[ZT]7605[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%