Zamknij
REKLAMA

Podwójne zatrzymanie uciekających od kary więzienia

18:00, 20.10.2019 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

Na przestrzeni kilkudziesięciu godzin funkcjonariusze z powiatu bytowskiego ujęli dwóch mężczyzn, którzy uchylali się od odpowiedzialności w postaci pozbawienia wolności. Poza tym w ostatnich dniach policjanci brali udział w kilku innych interwencjach, głównie drogowych.

Dwukrotnie w ostatnich dniach policjanci zatrzymali poszukiwanych mężczyzn, którzy uchylali się od odbycia kary pozbawienia wolności. Pierwsza z takich sytuacji miała miejsce w ostatni czwartek o godzinie 20:15 w Lipnicy. Poszukiwany został przewieziony do zakładu karnego, gdzie czekała na niego kara w postaci 150 dni za kratkami. Znacznie dłuższy wymiar kary, bo 10-miesięczny będzie musiał odsiedzieć mężczyzna, którego bytowscy policjanci zatrzymali w okolicach miasta w piątek o godzinie 6:45.

Ostatnie interwencji dotyczyły również braku zachowania przez kierowców ostrożności. W piątek o 13:25 na ul. Kochanowskiego w Bytowie kierujący toyotą najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył mercedesa. W sobotni poranek na ul. Wybickiego z kolei kierowca skody zderzył się z volkswagenem, nie stosując się do zasad pierwszeństwa przejazdu. W obu sytuacjach nikomu nic się nie stało. Sprawca pierwszej stłuczki został ukarany mandatem, zaś drugiej - pouczeniem.

W piątek w Bytowie miały miejsce dwie inne groźne sytuacje. O 12:20 na ul. Słonecznej kierujący toyotą cofając potrącił pieszą. Kobiecie nic poważnego się nie stało, a sprawca został ukarany mandatem. O 16:20 z kolei na ul. Drzymały kierujący rowerem najprawdopodobniej w wyniku gwałtownego hamowania przewrócił się. 14-latek z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

[ZT]1607[/ZT]

[ALERT]1571581990127[/ALERT]

(C.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA