Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany miał przy sobie narkotyki

14:25, 13.03.2020 | C.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KPP Bytów

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 24-latka. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę. W jego mieszkaniu śledczy znaleźli kolejne narkotyki, łącznie prawie ćwierć kilograma. Mieszkaniec gm. Kołczygłowy został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę (11 marca br.) po godzinie 19.00 w Barnowie policjanci wylegitymowali 24-letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie informatycznym okazało się, że jest on poszukiwany. Na podstawie zarządzenia sądu mieszkaniec gm. Kołczygłowy powinien znajdować się w zakładzie karnym w celu odbycia zastępczej kary prawie 2 lat pozbawienia wolności.

W trakcie kontroli osobistej policjanci znaleźli w odzieży 24-latka marihuanę. Śledczy narkotyki zabezpieczyli także podczas przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny. Łącznie mundurowi zabezpieczyli prawie 150 gramów marihuany i prawie 100 gramów amfetaminy. Środki te zabezpieczono i przekazano do badań.

24-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przesłuchali go i przedstawili zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Wkrótce mieszkaniec gm. Kołczygłowy za swój czyn odpowie przed sądem.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

[ZT]2023[/ZT]

[ALERT]1584105962506[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ibytow.pl | Prawa zastrzeżone