Zamknij
REKLAMA

Szokujące kulisy morderstwa w Mądrzechowie. NOWE FAKTY

17:12, 21.02.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Zarzuty nieudzielenia pomocy mogą usłyszeć uczestnicy imprezy urodzinowej w Mądrzechowie, na której doszło w sobotę do morderstwa. Jak ustaliliśmy, po śmiertelnym ugodzeniu nożem 17-latka, grupa nietrzeźwych uczestników imprezy nie wezwała karetki pogotowia.

- Zmarły 17-latek leżał przed wynajmowanym przez nich drewnianym domkiem. Drugiego 17-latka, który miał ranę kłutą uda, zabrali samochodem do miasta. Najpierw pojechali na parking przy Netto. Dopiero tam wezwali karetkę, ale nie czekając na nią podjechali pod szpital i porzucili rannego chłopaka pod drzwiami. Lekarze powiedzieli, że minuta dłużej i wykrwawiłby się na śmierć - to jedna z podawanych wersji.

[ZT]3524[/ZT]

Badany będzie też wątek dotyczący pozostawienia ugodzonego nożem Grzegorza K. z Mądrzechowa przed wynajmowanym drewnianym domkiem. Biegli będą sprawdzać czy śmierć nastąpiła od razu, czy też mężczyzna wykrwawiał się na śmierć w momencie gdy jego znajomi pojechali z drugim 17-latkiem do miasta. Pogotowia ratunkowego na miejsce nie wzywano. 

- Zmarły mężczyzna wyszedł z pomieszczenia i padł na podwórku - zeznaje jeden ze świadków.

Nieoficjalnie wiadomo, że wszyscy uczestnicy tzw. osiemnastki byli nietrzeźwi. W wynajmowanym domku policja podobno znalazła narkotyki. Zatrzymano w sumie 5 osób, w tym 30-letniego Piotra R. To pochodzący z Rumi mężczyzna, obecnie mieszkaniec Bytowa. To on miał śmiertelnie ugodzić nożem Grzegorza K. i ranić kolejnego 17-latka. Ten ostatni przebywa w szpitalu. Już wiadomo, że jego życie nie jest zagrożone. 

W poniedziałek będą kolejne przesłuchania. Sprawa jest nadzorowana przez Prokuraturę Rejonową w Bytowie. Niewykluczone, że sąd zastosuje tymczasowy areszt nie tylko wobec głównego podejrzanego Piotra R., ale i wobec pozostałych uczestników imprezy, oprócz leżącego w szpitalu 17-latka, który ucierpiał najprawdopodobniej dlatego, że próbował ratować zmarłego kolegę.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

GggGgg

5 0

Powinni im *%#)!& wszystkim ...debile *%#)!& 17:37, 21.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StefanStefan

15 34

alko, zielsko i dym, czyli róbta co chceta... Jurek dziękujemy za wychowanie młodego pokolenia. 18:06, 21.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??

10 6

Piotr R*dtka osoba która dzigała nożem jest dillerem narkotyków on nie wtargnął lecz został tam zaproszony osoba która leży w szpitalu lickowła mu zdjęcia na facebooku.
19:31, 21.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??

5 0

Więc logiczne , że raczej się znają. 19:32, 21.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AgaAga

0 1

Może chociaż jedno zdanie prawdy panie redaktoŻe? Jak się nie ma rzetelnych informacji to może lepiej nie pisać wcale? 22:26, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%