Zamknij

Nie ustąpiła pierwszeństwa i spowodowała wypadek. Straciła prawo jazdy!

13:24, 20.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego w Bytowie na skrzyżowaniu ul. Staszica z ul. Mierosławskiego. Jak wstępnie ustalili mundurowi na miejscu zdarzenia, kierująca mazdą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem. Policjanci 43-letniej mieszkance gminy Bytów zatrzymali prawo jazdy. Mundurowi apelują o rozwagę i ostrożność.

- Dyżurny bytowskiej komendy w sobotę po godzinie 9:00 otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Bytowie na skrzyżowaniu ul. Staszica i ul. Mierosławskiego. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustali, że kierująca samochodem marki Mazda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Volkswagen - sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Mundurowi 43-letniej mieszkance gminy Bytów za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali prawo jazdy. Śledczy, pracując na miejscu, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz opisali uszkodzenia pojazdów.Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%