Zamknij
REKLAMA

PB Szymichowski i najnowsze inwestycje mieszkaniowe w Pruszczu

16:39, 22.02.2021 | M.W
Skomentuj

Zlokalizowany na obrzeżach Trójmiasta Pruszcz Gdański dynamicznie się ostatnio rozwija. Powstają w nim nowe, ekskluzywne osiedla, a co za tym idzie rozwija się też szerokorozumiana branża usługowa. Za ten stan rzeczy odpowiada jedna firma: PB Szymichowski – uznany i doceniony deweloper z ogromnym doświadczeniem. Obecnie zajmuje się budową Pruszcz Parku – ekskluzywnego i tonącego w zieleni osiedla. Jak będzie ono wyglądać i co zaoferuje swym przyszłym mieszkańcom? Na to i inne pytania odpowiemy w niniejszym artykule.

Zanim przedstawimy jego dokonania ? w postaci dwóch luksusowych osiedli ? warto przyjrzeć się bliżej samej firmie deweloperskiej PB Szymichowski specjalizującej się więc w budowie domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, hal przemysłowych, jak i obiektów użyteczności publicznej na Pomorzu.

Istnieje na rynku budowlanym od 15 lat, a dzięki posiadaniu swojego parku sprzętowo-transportowego (wyposażonego dla przykładu choćby w dźwigi masztowe), oraz bazy materiałowej ? specjalizuje się w realizacjach dużych inwestycji: jak właśnie budowa całych osiedli, wraz z otaczającą je infrastrukturą.

Poprzedni projekt: Osiedle Olszewskiego

PB Szymański wybudowało i oddało już do użytku Osiedle Olszewskiego. Zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim, przy ulicy Zygmunta Wróblewskiego ? oferuje swoim mieszkańcom szereg udogodnień. Całość składa się obecnie z czterech dwupiętrowych budynków, oraz parkingu między nimi. Posiada między innymi własny klub fitness, saunę i strefę relaksu. Mieszkańcy korzystać więc mogą z suchej sauny, publicznych leżaków i zestawów muzycznych.

Osiedle Olszewskiego reprezentuje więc najwyższą jakość, ale obecny projekt PB Szymichowskiego ? Pruszcz Park ? ma mu nie tylko dorównać, ale na wielu płaszczyznach ? przewyższyć.

                                                                         

Źródło: szymichowski.pl

Obecny projekt: Pruszcz Park

Obecnie PB Szymichowski buduje już swój nowy projekt, a jest nim Pruszcz Park ? osiedle, które wyróżniać się ma swoją nowoczesną, elegancką architekturą. Jak nazwa wskazuje ? ma ono również tonąć w zieleni, jakby było faktycznie położone w parku. Osiedle składać się ma docelowo z sześciu 3-piętrowych budynków.

Na parterze ? dla wygody mieszkańców ? znajdować się mają lokale usługowe o powierzchni między 50 a 500 metrami kwadratowymi. Nad nimi, na pierwszym piętrze znajdować się będą tarasy, a mieszkania na drugim i trzecim piętrze będą mieć dostęp do luksusowych balkonów.

                                                                     

Źródło: szymichowski.pl

Estetyka Pruszcz Parku

Warto tu także zauważyć, że powierzchnie wspólne w budynkach (jak choćby klatki schodowe i przestrzeń zielona między budynkami) mają być wykończone z dbałością o najmniejszy element. Sprowadzi się to do udekorowania ich połączeniem cegły i drewna. Wszystkie budynki wyposażone będą ponadto w windy cichobieżne.

Developer obiecuje, że z największą starannością zadba także o oryginalną i atrakcyjną aranżację terenów zielonych, między budynkami. Sprowadzić się to ma do zasadzenia różnorodnej roślinności, tak, aby osiedle wyglądało jakby zlokalizowane było w parku botanicznym. Oprócz wspomnianej funkcji estetycznej ? całość zaprojektowana została tak, żeby jak najlepiej zabezpieczyć retencję wód opadowych ? nie będzie więc mowy o zalegającej deszczówce, czy choćby kałużach.

Podsumowanie

Całość przedstawia się więc atrakcyjnie i wyjątkowo ambitnie. Elementem, który kusi równie mocno są relatywnie niskie ceny za metr kwadratowy. Te oscylują między 6000 a 7500zł. Deweloper przewidział także 15 mieszkań za obniżoną cenę ? z okazji 15-lecia bytności na rynku swojej firmy. Zniżki wynoszą nawet do 586 zł za m?, co w przełożeniu na cenę ogólną da nam ogromną różnicę. Zachęcamy więc do zapoznania się z tą propozycją.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%