Zamknij
REKLAMA

Komunikacja miejska coraz bliżej. Ruszył przetarg na tablicę przystankowe i zatoki

11:11, 07.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Ratusz wielkimi krokami przymierza się do uruchomienia bezpłatnej komunikacji miejskiej. Choć przynajmniej na razie nie doczekamy się wiat dla pasażerów, urzędnicy ogłosili przetarg na organizację miejsc przystankowych - w tym tablic informacyjnych. W ramach przetargu zbudowane zostaną także zatoki.

[ZT]3802[/ZT]

- W obecnym przetargu zaplanowana jest budowa trzech zatok przy drogach gminnych i powiatowych. Mamy nadzieję, że pracę uda się zakończyć jeszcze w maju, aby pierwszego czerwca wszystkie drogi były przygotowane do obsługi komunikacji miejskiej. Zamontowane zostaną także tablice przystankowe oraz w niektórych miejscach przebudowane zostaną ciągi komunikacyjne - tłumaczy Jacek Czapiewski, wiceburmistrz Bytowa.

Wyniki przetargu powinniśmy poznać po 19 kwietnia. W najbliższych tygodniach ratusz planuje także przeprowadzenie przetarg na budowę trzech kolejnych zatok na drogach wojewódzkich. Przy nich także powstaną tablice informacyjne, a infrastruktura zostanie dostosowana do potrzeb komunikacji miejskiej. O postępujących pracach będziemy informowali Państwa na bieżąco.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%