Zamknij
REKLAMA

Nowe władze Miejsko-Gminnego Związku OSP w Bytowie

16:12, 14.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend odbył się XII Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Bytowie. Otwarcia Zjazdu dokonał Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP w Bytowie Druh Ryszard Sylka. Przewodniczącym Zjazdu został Druh Jan Treder. Podczas spotkania dokonano wyboru nowych struktur Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Bytowie.

Sprawozdanie z działalności ustępującego Zarządu za lata 2016-2021 przedstawił Ryszard Sylka. Prezes swoim wystąpieniu dokonał podsumowania i oceny dokonań za miniony okres. Przedstawił jak kształtowała się sytuacja pożarnictwa w gminie Bytów na przestrzeni ostatnich 5 lat.

- Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej przedstawił Druh Krzysztof Kurkowski, który z ramienia tej Komisji zawnioskował o udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi - mówią przedstawiciele zjazdu.

Na prezesa Zarządu Miejsko-Gminnego Związku OSP na lata 2021-2026 po raz kolejny został wybrany Ryszard Sylka. Wiceprezesami mianowani zostali Jan Treder i Marian Turnak. Kazimierz Smantek objął funkcję Komendanta Gminnego. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej na lata 2021-2026 został Karol Stolc. 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%