Zamknij
REKLAMA

Policjanci uczestniczyli w szkoleniu z ochrony praw zwierząt

10:25, 15.01.2022 | .
Skomentuj KPP Bytów
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie uczestniczyli w szkolenie dotyczącym ochrony praw zwierząt w Miastku. Inspektor ds. Ochrony zwierząt z OTOZ Animals omówił przepisy oraz obowiązujące procedury związane z ochroną zwierząt. W trakcie spotkania poruszana była kwestia bieżącej współpracy funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej z przedstawicielami organizacji społecznych, działających na rzecz ochrony praw zwierząt.

W środę w Komisariacie Policji w Miastku odbyło się szkolenie dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie przeprowadzane przez Pana Pawła Geberta. Inspektor ds. ochrony zwierząt z Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals przedstawił obowiązujące przepisy oraz procedury związane z zapewnieniem ochrony praw zwierząt.

Uczestnicy szkolenia zapoznali się także z bieżącym orzecznictwem sądowym w związku z postępowaniami dotyczącymi znęcania się nad zwierzętami. Poruszona została także tematyka bieżącej współpracy z funkcjonariuszami Policji i Straży Miejskiej, przez przedstawicieli organizacji społecznych, działających na rzecz ochrony praw zwierząt w powiecie bytowskim.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

LitościLitości

4 3

😭😭😭😭😭😭 11:39, 15.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

anżej beanżej be

1 1

ale żenada 01:11, 16.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%