Zamknij
REKLAMA

W Bytowie ma powstać kolejne centrum handlowe

23:58, 12.04.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Właściciel działki, położonej obok stacji paliw Orlen przy ulicy Gdańskiej, chce ją zagospodarować. Wystąpił do władz gminy Bytów o wstępne ustalenie warunków zabudowy.

- To było swego rodzaju rozeznanie się przedsiębiorcy, który jest zainteresowany budową sklepu wielkopowierzchniowego. Obiekt miałby mieć charakter boksów z różnymi podmiotami handlowymi - wyjaśnia wiceburmistrz Jacek Czapiewski.

Inwestycja ta może współgrać z likwidacją tzw. niebieskich budek. Gmina sprzedaje tę działkę. W czerwcu odbędzie się przetarg.

Precyzując informację o nowym sklepie, wiceburmistrz Czapiewski wyjaśnia, że w zamyśle inwestora nie jest to obiekt w typie sklepu Wokulski w Słupsku, ale coś bardziej na wzór Vendo Parku. Obiekt miałby być przeznaczony pod wynajem dla przynajmniej kilku sklepów. 

Kwestia do ustalenia to dojazd do nowego sklepu. Działka znajduje się za stacją paliw Orlen i za Lidlem, przed Bricomarche. Inwestor stara się, aby dojazd był wytyczony po działce należącej do Orlenu.

Portal

ibytow.pl

Napisał o tym

pierwszy

[ZT]3473[/ZT]

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MieszkaniecMieszkaniec

0 0

Wspaniała informacja, niech buduje się jak najwięcej. Miejsc na zakupy nigdy za wiele, zwłaszcza że w Bytowie nie ma dobrego sklepu odzieżowego. Oceniając rozwój miasta na przestrzeni ostatnich 20lat, wielki pozytyw jak teraz wygląda, jak miasto się rozrosło i wypiękniało. Super sprawa. 09:34, 16.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%